Naprawimy Twoje auto

Naprawimy Twoje auto

Nasi wykwalifikowani mechanicy korzystają z profesjonalnych narzędzi. Dzięki temu jesteśmy w stanie naprawić nawet najcięższe uszkodzenia.

Profesjonalne usługi

Profesjonalne usługi

Każdy samochód jest dla nas wyjątkowy. Dlatego wkładamy dużo wysiłku w naszą pracę.

Bezpieczny samochód tylko z nami

Bezpieczny samochód tylko z nami

Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny dzięki regularnym wizytom u nas w warsztacie.

Kompleksowe usługi

Kompleksowe usługi

Nadaj swojemu samochodowi niesamowity wygląd. Wszyscy będą Ci zazdrościć.

Szybka wymiana filtrów

Szybka wymiana filtrów

U nas wymienisz zużyte filtry w rozsądnej cenie.

 

Godziny otwarcia w dniach 22.12.2017-26.12.2017

Szanowni klienci, uprzejmie informujemy, że nasz warsztat będzie zamknięty w dniach 22.12.2017-26.12.2017. Zapraszamy ponownie w środę 27.12.2017 ! Życzymy Wesołych, Radosnych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia !!!

Katowice mają pierwszy MaXserwis !!!

Szanowni klienci z przyjemnością informujemy, że nasza firma jako pierwsza w Katowicach została włączona do sieci warsztatów  – MaXserwis. Czym jest MaXserwis ? „MaXserwis to prężnie rozwijająca się sieć niezależnych warsztatów samochodowych o

Nowość w ofercie MIROMAG !!!

Szanowni klienci, w związku z wysokim zainteresowaniem pragniemy Państwa poinformować o poszerzeniu oferty naszych usług. W dniu dzisiejszym uruchomiliśmy drugie stanowisko do kompleksowego serwisu ogumienia. Zmień opony na zimowe w Miromagu, unikniesz

W dniu 14.08.2017 mamy zamknięte

Drodzy klienci w dniu 14.08.2017 Nasz warsztat będzie nieczynny. Pracę wznawiamy 16.08.2017 od 08:00 !!!

Ważny komunikat !!!

Szanowni klienci w dniu jutrzejszym (15.07.2017) Nasz warsztat będzie zamknięty. Za niedogodności przepraszamy, zapraszamy ponownie w poniedziałek 17.07.2017 od 08:00 !!!

02.05.2017 Mamy zamknięte

Ważny komunikat !!! Szanowni klienci w dniu 02.05.2017 nasz warsztat będzie zamknięty. Zapraszamy ponownie 04.05.2017 od 08:00 !!!

Wesołych Świąt Wielkanocnych !!!

Wszystkim naszym klientom, kontrahentom i współpracownikom składamy serdeczne życzenia radości i siły płynącej z istoty Świąt Wielkanocnych,by uśmiech i wiosenny optymizm towarzyszyły Wam każdego dnia. Zespół MIROMAG

Zadbaj o opony letnie razem z nami !!!

Wiosna w pełni nie zapomnij zmienić opon na letnie!!! Nasz sprzęt już gotowy Przełożymy a następnie wyważymy opony do wszystkich samochodów osobowych, dostawczych a także motocykli !!! Zapraszamy na 73 Pułku Piechoty

Można już płacić kartą!!!

Bardzo ważna informacja dotycząca naszych usług!!! W trosce o satysfakcję naszych klientów uruchomiliśmy możliwość płatności kartą. Honorujemy wszystkie typ kart płatniczych: Visa, MasterCard, Maestro, American Express. Zapraszamy!!!

Nowości w Miromagu !!!

Nowości w Miromagu: -kosmetyki samochodowe (środki czyszczące, plak, szampony) -zapachy i odświeżacze powietrza firmy K2 -akcesoria do odśnieżania samochodu (skrobaczki i szczotko-skrobaczki) -zimowe płyny do spryskiwaczy Zapraszamy!